meetings.nl doneert € 2000,- aan Stichting Pink Ribbon!

Succesvolle acties van meetings.nl voor Pink Ribbon
De acties van meetings.nl voor Stichting Pink Ribbon zijn succesvol verlopen aldus meetings.nl, het online-platform voor het boeken van vergaderlocaties. In totaal leverden de verschillende acties een bedrag op van € 2000,-.

Door middel van verschillende acties vroeg meetings.nl in 2010 samen met Stichting Pink Ribbon aandacht voor (borst)kanker. Bij iedere definitieve boeking werd de Pink Ribbon geluksarmband cadeau gedaan en doneerde meetings.nl € 5,- aan de stichting. Iedereen die zich inschreef voor de nieuwsbrief ontving een Pink Ribbon boodschappentas. Onder de inzenders van de leukste reacties verlootte meetings.nl 25 Pink Ribbon regenlaarzen.

De actie is goed ontvangen bij de bezoekers van meetings.nl, één van de enthousiaste reacties is:
“Geweldig dat jullie deze actie met Pink Ribbon doen! het laat zien dat achter bedrijven ook mensen zitten met gevoel!” Linda Jongezoon ASR

Doorlopende acties
Ook in 2011 blijft meetings.nl vriendin van Stichting Pink Ribbon. De acties bij een boeking van een locatie en het inschrijven op de nieuwsbrief gaan gewoon door. De Pink Ribbon regenlaarzen-actie is inmiddels afgelopen.

Voor meer informatie over meetings.nl kijk op www.meetings.nl. Informatie over de samenwerking tussen meetings.nl en Stichting Pink Ribbon is te vinden op http://www.pinkribbon.nl/index.php?id=481&t=20&l=1&pp=8

meetings.nl
meetings.nl is dé veilingsite voor het boeken van hotel- en vergaderlocaties. Een veilingsysteem garandeert de laagste prijs. Met meetings.nl vindt de perfecte locatie jou. Neem voor meer informatie contact op met annemarie@meetings.nl

Team Meetings site klein